Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików


LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl


marzec/kwiecień 2010

Zapraszamy na wystawę organizowaną przez Klub Wojsk Lądowych wraz z Muzeum na Woli, w której bierze udział 22 Artystów z Naszego Związku:

Wystawa czynna do 18 kwietnia 2010 r.


wystawa

Bielański Ośrodek Kultury (Warszawa, ul. Goldoniego 1) zaprasza w dniu 5 lutego (godz. 19.00) na otwarcie wystawy malarstwa

Stanisława Jerzego Dołżyka

pt. "Rękopisy"

malarstwo inspirowane poezją Jacka Kaczmarskiego.

W programie piosenki Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu zespołu

"LIRNIK I TŁUM"

W SKŁADZIE:

RENATA BIRSKA ORAZ STANISŁAW JERZY DOŁŻYK


ROK 2009

25 lecie ZPAMiGW tym roku planujemy wydać wielki katalog z okazji 25 lecia istnienia naszego Związku. Zaczynamy już zbierać zdjęcia w formacie cyfrowym o dużej rozdzielczości. Planujemy również z tej okazji zrobić wielką wystawę upamiętniającą to wydarzenie.

Ze względu na to, że możliwości kilku osób działających społecznie dla naszego Związku z wiadomych powodów są ograniczone, chociażby czasowo. Czekamy na zgłaszanie się wolontariuszy, którzy będą mogli nam pomóc w tej organizacji.

Na dzień dzisiejszy wiemy już, że nie wszyscy obecni Członkowie mają możliwość zrobienia zdjęć swoich prac w formacie cyfrowym. Jeżeli ktoś z Was dysponuje dobrym aparatem i bezpłatnie zechce zrobić kilka zdjęć będziemy wdzięczni.

Kolejnym problemem jest zfinansowanie katalogu - będziemy poszukiwać sponsorów, ale i do tego potrzebni będą wolontariusze.

Czekamy na Waszą pomoc i pomysły zpamig@wp.pl lub 505917706


powrót do menu głównego archiwum
© 2010