Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików


LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl


wystawa ZPAMIG

INFORMACJA DOTYCZĄCA CZŁONKÓW ZPAMiG

Dnia 31 października (sobota), między godziną 9.00 a 11.00 przyjmujemy prace na wystawę zbiorową ZPAMiG w gmachu IRYDION przy ul Powązkowskiej 44c (skrzyżowanie z ulicą Krasińskiego). Minimalny wymiar prac 50x60cm, mile widziane większe obrazy. Proponujemy, aby były to 1 do 2 prac, które chętnie widzieliby Państwo w katalogu z okazji 25-lecia istnienia ZPAMiG. Okres trwania wystawy 1.11.2009 do 28.11.2009 r.

Przypominamy o konieczności uregulowania składek członkowskich.

Przewidywany koszt związany z wystawą 20 zł.


wernisaż oraz wystawa

dojazd: Zoliborz, od ul. J.Zajączka skręcić w lewo w ul. Dymińską,

swoje przybycie należy potwierdzić na minimum dzień wcześniej - wejście na teren Cytadeli tylko za imienną przepustką.


wernisaż oraz wystawa

dNIA 2 SIERPNIA 2009 W GMINA CHOROSZCZ (PODLASIE) Z OKAZJI JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO ZAPRASZA NA JEDNODNIOWĄ WYSTAWĘ MALARSTWA NASZEGO KOLEGI KRZYSZTOFA ŁAŹNEGO.


ROK 2009

25 lecie ZPAMiGW tym roku planujemy wydać wielki katalog z okazji 25 lecia istnienia naszego Związku. Zaczynamy już zbierać zdjęcia w formacie cyfrowym o dużej rozdzielczości. Planujemy również z tej okazji zrobić wielką wystawę upamiętniającą to wydarzenie.

Ze względu na to, że możliwości kilku osób działających społecznie dla naszego Związku z wiadomych powodów są ograniczone, chociażby czasowo. Czekamy na zgłaszanie się wolontariuszy, którzy będą mogli nam pomóc w tej organizacji.

Na dzień dzisiejszy wiemy już, że nie wszyscy obecni Członkowie mają możliwość zrobienia zdjęć swoich prac w formacie cyfrowym. Jeżeli ktoś z Was dysponuje dobrym aparatem i bezpłatnie zechce zrobić kilka zdjęć będziemy wdzięczni.

Kolejnym problemem jest zfinansowanie katalogu - będziemy poszukiwać sponsorów, ale i do tego potrzebni będą wolontariusze.

Czekamy na Waszą pomoc i pomysły zpamig@wp.pl lub 505917706© 2009
powrót do menu głównego archiwum