Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików


LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl


wernisaż oraz wystawa

WYSTAWA MALARSTWA MARII (MAKI) GADOWSKIEJ PT. KOLORYT KAMIENIA

W

GALERII ELEKTOR UL. ELEKTORALNA 12, WARSZAWA

WERNISAZ WYSTAWY ODBĘDZIE SIĘ 10 LIPCA O GODZ. 18.00

WYSTAWA CZYNNA OD 6 LIPCA DO 2 SIERPNIA 2009 R.


wernisaż oraz wystawa

Dyrektor Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Elżbiety Owczarek.

WERNISAZ WYSTAWY ODBĘDZIE SIĘ 2 SIERPNIA O GODZ.12.00 W MUZEUM OGRODU BOTANICZNEGO UJ, Kraków, ul. KOPERNIKA 27

WYSTAWA CZYNNA DO 15 SIERPNIA 2009 R.


wernisaż oraz wystawa

dNIA 2 SIERPNIA 2009 W GMINA CHOROSZCZ (PODLASIE) Z OKAZJI JARMARKU DOMINIKAŃSKIEGO ZAPRASZA NA JEDNODNIOWĄ WYSTAWĘ MALARSTWA NASZEGO KOLEGI KRZYSZTOFA ŁAŹNEGO.


ROK 2009

25 lecie ZPAMiGW tym roku planujemy wydać wielki katalog z okazji 25 lecia istnienia naszego Związku. Zaczynamy już zbierać zdjęcia w formacie cyfrowym o dużej rozdzielczości. Planujemy również z tej okazji zrobić wielką wystawę upamiętniającą to wydarzenie.

Ze względu na to, że możliwości kilku osób działających społecznie dla naszego Związku z wiadomych powodów są ograniczone, chociażby czasowo. Czekamy na zgłaszanie się wolontariuszy, którzy będą mogli nam pomóc w tej organizacji.

Na dzień dzisiejszy wiemy już, że nie wszyscy obecni Członkowie mają możliwość zrobienia zdjęć swoich prac w formacie cyfrowym. Jeżeli ktoś z Was dysponuje dobrym aparatem i bezpłatnie zechce zrobić kilka zdjęć będziemy wdzięczni.

Kolejnym problemem jest zfinansowanie katalogu - będziemy poszukiwać sponsorów, ale i do tego potrzebni będą wolontariusze.

Czekamy na Waszą pomoc i pomysły zpamig@wp.pl lub 505917706


powrót do menu głównego archiwum
© 2009