Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików


LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl


KONKURS

ZPAP Okręg Warszawski Ogłasza konkurs

"Obraz Sezonu i Rzeźba Sezonu w Warszawie"

Termin składania prac 22 września w godz. 10-17.00.

konkursu

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu oraz karcie uczestnictwa


wystawa w


Komisja Dialogu Społecznego ds. Plastyki działakjaca przy Urzędzie m. st. Warszawy wraz Kawiarnią Kafeteka z okazji Tygodnia Obywatelskiego ma zaszczyt zaprosić na wystawę malarstwa członków ZPaMiG "Kolorowe Espresso"

Spotkanie z artystami odbędzie się 18.08.2008 o godz. 18 w Kawiarni.

W wystawie biorą udział: Katarzyna Chodyń-Semczuk, Jerzy Dołżyk, Magda Guzińska, Adam Kunikowski, Waldemar Kusal. Anna Łącka, Iwona Nielubowicz oraz Dariusz Wilczyński.

wystawa trwać będzie od 14 września do 13 października 2008.

Warszawa ul. Poznańska 11/ róg Wilczej

serdecznie zapraszamy

----

Planowane wystawy na rok 2008

 • Wystawa malarstwa i grafiki członków ZPAMiG pt. "Koło - twórcza interpretacja"

  04-30.10 2008 w Galerii Aktyn, ul. Chmielna 132/134 Warszawa - chętni proszeni są o kontakt z K. Chodyń-Semczuk (505917706) lub kchsemczuk@vp.pl - wystawa selkcjonowana na podstawie zdjęć. W przypadkach wątpliwych zastrzegamy sobie prawo do dodatkowej weryfikacji prac przy montażu wystawy.

  Członkowie, którzy mają nieuregulowane składki nie wezmą udziału w wystawie.

  Szacowany koszt wystawy 600 pln (do podziału na wszystkich uczestników wystawy).

  Informacje na temat wystawy zostana przekazane po 15 września uczestnikom


 • ROK 2009

  25 lecie ZPAMiG  W przyszłym roku planujemy wydać wielki katalog z okazji 25 lecia istnienia naszego Związku. Zaczynamy już zbierać zdjęcia w formacie cyfrowym o dużej rozdzielczości. Planujemy również z tej okazji zrobić wielką wystawę upamiętniającą to wydarzenie.

  Ze względu na to, że możliwości kilku osób działających społecznie dla naszego Związku z wiadomych powodów są ograniczone, chociażby czasowo. Czekamy na zgłaszanie się wolontariuszy, którzy będą mogli nam pomóc w tej organizacji.

  Na dzień dzisiejszy wiemy już, że nie wszyscy obecni Członkowie mają możliwość zrobienia zdjęć swoich prac w formacie cyfrowym. Jeżeli ktoś z Was dysponuje dobrym aparatem i bezpłatnie zechce zrobić kilka zdjęć będziemy wdzięczni.

  Kolejnym problemem jest zfinansowanie katalogu - będziemy poszukiwać sponsorów, ale i do tego potrzebni będą wolontariusze.

  Czekamy na Waszą pomoc i pomysły zpamig@wp.pl lub 505917706


  powrót do menu głównego archiwum
  © 2008