Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików


LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl_______________


Wystawa malarstwa

____________________________________________________________________________________


    Zapraszamy 22 września między godz. 12.00 a 16.00 na Mariensztat gdzie prezentujemy w ramach festiwalu "Powiślenia" kameralną wystawę prac olejnych Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików.

Jest to jedyny festiwal, w którym pod jedną banderą występują Siostry Urszulanki, Fryzjer Wojtek z ulicy Jaracza, kluby Solec i Warszawa Powiśle. Jedyny, w którym Centrum Nauki Kopernik czy Teatr Ateneum występuje obok przedszkola Wiślana Kropelka i latającego butiku Złoto Teresy._______________________________________________________________________________________

Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa

ul. Siedmiogrodzka 3A

Zapraszamy do Galerii na wystawę:

   Obrazy z serii „Od Picassa do Hartunga - repetycje z okazji stulecia abstrakcji” powstały w okresie 2011/2012 podczas warsztatów malarstwa eksperymentalnego odbywających się w „Magazynie Sztuk” w Warszawie. Są to prace wykonane temperą na papierze. Inspiracją do ich stworzenia były różne kierunki malarstwa abstrakcyjnego, m.in. kubizm, fowizm, ekspresjonizm abstrakcyjny, op-art, rajonizm, minimalizm, a w szczególności dzieła Pabla Picassa, Paula Klee, Jacksona Pollocka, Roberta Rauschenberga, Andrzeja Dyakowskiego, Hansa Hartunga i innych.


Galeria czynna jest:

od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
w soboty od 9.00 do 15.00

    Siedzibą uczelni jest zabytkowy pałacyk zbudowany w 1914 roku według projektu wybitnych polskich architektów Mikołaja i Tadeusza Tołwińskich. Obecnie jest on pod opieką konserwatora zabytków. 

Zapraszamy; Zarząd ZPAMiG

-


© 2011