Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików

tr>

LISTA MAILINGOWA

Członków ZPAMiGCHĘTNYCH DO OTRZYMYWANIA INFORMACJI O ORGANIZOWANYCH WYSTAWACH I INNYCH AKCJACH NASZEGO ZWIĄZKU PROSIMY O NAPISANIE DO NAS MAILA NA ADRES:

zpamig@wp.pl


Wystawa ZPAMiG

Dnia 29 maja (sobota), między godziną 9.00 a 12.00 przyjmujemy prace na wystawę zbiorową ZPAMiG w gmachu IRYDION przy ul Powązkowskiej 44c (skrzyżowanie z ulicą Krasińskiego).

Minimalny wymiar prac 50x60cm, mile widziane większe obrazy.

Proponujemy, aby były to 1 do 2 prac.

Okres trwania wystawy 30.V do 03.VII.2010r.

Przypominamy o konieczności uregulowania składek członkowskich.

Przewidywany koszt związany z wystawą 20zł.

Pozdrawiamy - zarząd ZPAMiG.


kwiecień/maj 2010

Zapraszamy na wystawę Urszuli Przewoźniak, członkini naszego Związku

wernisaż w dniu 26 kwietnia o godz. 19.00

Wystawa czynna do 21 maja 2010 r.


wystawa członków ZPAMIG

Planowana jest wystawa selekcjonowana dla Członków ZPAMIG w Galerii AKTYN ul. Chmielna 132/134, termin lipiec-sierpien 2010

tytuł: "ABSTRAKCJA W AKTYNIE"

Szacunkowy koszt wystawy planowany jest na ok 600 PLN (suma bedzie podzielona miedzy wszystkich uczestników; w sume wlicza się koszt galerii, 2 plakaty w formacie ok 40-50, informacja o wystawie dla osób, które w niej udział brały, skromny poczęstunek na wernisaż)

Wszyscy chętni wzięcia udziału w wystawie zobowiązani są o nadesłanie zdjęcia w formacie elektronicznym pod adres: zpamig@wp.pl; lub kchsemczuk@vp.pl lub dostarczenie zdjecia do 1 czerwca 2010 do siedziby naszego Związku przy ul. Foksal w Warszawie.

wrazie jakich kolwiek pytań proszę o kontakt do Katarzyny Chodyń-Semczuk pod nr tel 505 917 706 lub na ww. e-maile.

liczę na pomoc w organizacji wystawy.


ROK 2009

25 lecie ZPAMiGW tym roku planujemy wydać wielki katalog z okazji 25 lecia istnienia naszego Związku. Zaczynamy już zbierać zdjęcia w formacie cyfrowym o dużej rozdzielczości. Planujemy również z tej okazji zrobić wielką wystawę upamiętniającą to wydarzenie.

Ze względu na to, że możliwości kilku osób działających społecznie dla naszego Związku z wiadomych powodów są ograniczone, chociażby czasowo. Czekamy na zgłaszanie się wolontariuszy, którzy będą mogli nam pomóc w tej organizacji.

Na dzień dzisiejszy wiemy już, że nie wszyscy obecni Członkowie mają możliwość zrobienia zdjęć swoich prac w formacie cyfrowym. Jeżeli ktoś z Was dysponuje dobrym aparatem i bezpłatnie zechce zrobić kilka zdjęć będziemy wdzięczni.

Kolejnym problemem jest zfinansowanie katalogu - będziemy poszukiwać sponsorów, ale i do tego potrzebni będą wolontariusze.

Czekamy na Waszą pomoc i pomysły zpamig@wp.pl lub 505917706


powrót do menu głównego archiwum
© 2010