Związek Polskich Artystów Malarzy i Grafików

Wystawa

WSZ-SW

Wystawa


_________
Finisaż
 __________________________________________________________


   Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
, ul. Siedmiogrodzka 3A, udostępniła Związkowi Polskich Artystów Malarzy i Grafików przestrzeń wystawienniczą własnej galerii.


Chcemy prezentować w niej dokonania, malarstwo, grafikę i rysunek, autorów zrzeszonych w ZPAMIG, w ekspozycjach indywidualnych i zbiorowych.


Gotowość uczestnictwa w wystawach ZPAMiG w Galerii WSZ - SW prosimy potwierdzać wysyłając stosowną informację do Iwony Nielubowicz na adres:

nielubowicz.zpamig@gmail.com

lub bezpośrednio do Waldemara Kusala tel. 509 058 849Zapraszamy do galerii Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej, gdzie prezentujemy trzydzieści dwie prace dwudziestu jeden artystów.
Są Oni członkami  Związku  Polskich  Artystów  Malarzy i Grafików od 30. XI. 2013 roku.
W pracach eksponowanych na wystawie zauważalna jest  różnorodność wypowiedzi artystycznej.
W każdym przypadku mamy do czynienia  z autorskimi przekazami inspirowanymi emocjami, ale na pewno to co łączy artystów to wrażliwość malarska, dbałość o harmonię zestawień barwnych,  pewność prowadzenia linii a przede wszystkim dążenie do piękna.


___________________________________________________________________________________Finisaż wystawy malarstwa, rysunku i grafiki odbędzie się 17 marca (poniedziałek) 2014 roku o godz. 18.00. Zapraszamy.

© 2011